سلامت و بهداشت

نعوظ قوی تر : ۱۰ راه باور نکردنی برای افزایش نعوظ در آقایان

نعوظ قوی تر : ۱۰ راه باور نکردنی برای افزایش نعوظ در آقایان

آلت تناسلی قسمت مهمی در بدن انسان می باشد، در مردان یکی از واکنش های آلت تناسلی به مسئله های جنسی، نعوظ است. نعوظ قوی تر : ۱۰ راه باور نکردنی برای افزایش نعوظ در آقایان

طی یک تحقیق محققان چنین اعلام کردند که : ۸۵ درصد مردان بین ۲۰ تا ۳۹ سال همیشه می توانند به راحتی نعوظ کنند و آن را نگه دارند و این به آن معنا است که ۱۵ درصد مردان در این سن نمی توانند به خوبی نعوظ داشته باشند.

در ادامه این تحقیقات محققان اعلام کردند که  ۲۰ درصد مردان بین ۴۰ تا ۵۹ سال نیز با اختلال در نعوظ روبه رو هستند.

اگرچه بسیار سخت است که پیش بینی کرد آیا آلت تناسلی ۱۰۰ درصد با دقت رفتار می کند یا خیر، اما گام هایی برای بهبود عملکرد نعوظ وجود دارد که در زیر  به ۱۰ مورد از آن ها اشاره می کنیم.

۱۰ گام برای درمان نعوظ

۱- ورزش کردن

تمرینات هوازی برای درمان اختلال ها و نقایص عملکرد جنسی بسیار مفید است، به گفته یک متخصص اورولوژیست، جریان یافتن خون راه حل کلیدی و سالم نعوظ است و هیچ چیزی به اندازه ورزش کردن نمی تواند باعث افزایش گردش خون شود، علاوه براین ورزش کردن  باعث ایجاد اکسید نیتریک در بدن می شود که می تواند به حفظ نعوظ نیز کمک کند.

۲- ترک سیگار

محققان دانشگاه کنتاکی آمریکا ، اعلام نمودند که اگر قرار باشد به موفقیت جنسی زندگی مردان از ۱ تا ۱۰ نمره داده شود افرادی که سیگار می کشند نمره ۵ و کمتر دریافت می کنند و این در صورتی است که مردانی که سیگار نمی کشند نمره ۹ و بالاتر دریافت می کنند.

شواهد زیادی وجود دارد که سیگار کشیدن می تواند باعث بروز ناتوانی جنسی و اختلال در عملکرد جنسی شود، محققان اعلام نمودند که افراد سیگاری مشکلات بیشتری در آلت تناسلی خود نسبت به افراد غیر سیگاری دارند.

دکتر ایروین گلدشتاین متخصص اورولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه بوستون می گوید: “سیگار کشیدن نه تنها به عروق خونی آسیب می رساند بلکه باعث آسیب رسیدن به بافت آلت تناسلی نیز می شود و  این امر سبب می شود تا آلت تناسلی حالت انعطاف پذیری پیدا کند و نعوظ را با مشکل مواجه سازد.”

۳- قهوه بنوشید

مطالعات مرکز علوم بهداشتی دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که افرادی که روزانه کافئینی معادل ۲ الی ۳ فنجان  قهوه مصرف می کنند کمتر از افرادی که این مقدار کافئین را دریافت نمی کنند از اختلال های آلت تناسلی رنج می برند.

۴- عمل وازکتومی

برخی از مردان برای جلوگیری از فرزند دار شدن اقدام به عمل وازکتومی می کنند ، هرچند این عمل تاثیری بر روی میل جنسی و توان جنسی ندارد اما بنا بر گفته متخصص روانشناسی بالینی، انجام این عمل تأثیر روحی بر روی انسان می گذارد که باعث کم شدن توان و میل جنسی می شود. نعوظ قوی تر : ۱۰ راه باور نکردنی برای افزایش نعوظ در آقایان

این اضطراب ناشی از عمل باعث به وجود آمدن اختلال در نعوظ می شود ، و همین اختلال خود نیز باعث کاهش میل جنسی می شود.

۵- افزایش آرامش

نگران بودن، احساس گناه کردن و… باعث بروز اضطراب می شود که می تواند باعث ایجاد اختلال در عملکرد جنسی شود، در واقع متخصصان برای درمان بیماری نعوظ اغلب به درمان استرس و اضطراب می پردازند. اگر توانایی کنار گذاشتن استرس، اضطراب و احساس گناه را ندارید، حداقل هنگام مقاربت با شریک جنسی خود سعی کنید تا این احساسات را از خود دور کنید.

۶- کاهش قند خون

۵۰ درصد از افراد مبتلا به بیماری دیابت دچار اختلال در نعوظ و ناتوانی جنسی می باشند.

جلوگیری از مبتلا شدن به قند خون یا کاهش آن با کمک روش های درمانی موجود  و مشورت با پزشک می تواند باعث بهبود اختلال های نعوظ شود. بر اساس یک مطالعه در ایتالیا محققان اعلام نمودن که، افرادی که در کنترل قند و سایر مواد خون خود دچار مشکل هستند  ۷۰ درصد بیشتر در معرض اختلال های جنسی قرار دارند.

۷- مقاربت آسان

داشتن یک مقاربت طولانی علاوه بر آسیب رساندن به شریک جنسی باعث آسیب رسیدن به آلت تناسلی مردان نیز می شود. هنگامی که به آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ کامل فشار زیادی وارد می شود ، آلت تناسلی خم شده و صدایی شبیه به شکستگی استخوان می‌دهد، که به آن شکستگی آلت تناسلی یا تروما آلت تناسلی می گویند.

تروما آلت تناسلی نیاز به عمل جراحی دارد تا از خونریزی داخلی و به وجود آمدن آسیب های دائمی جلوگیری کند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده یک سوم از افرادی که دچار ناتوانی جنسی هستند سابقه تروما آلت تناسلی دارند،

برای جلوگیری از به وجود آمدن تروما آلت تناسلی باید در هنگام مقاربت مراقبت باشید تا فشار زیادی به آلت تناسلی وارد نشود.

۸- پیاده روی

دکتر گلدشتاین معتقد است که “مردان در روز باید حداقل ۲ مایل (۳٫۲ کیلومتر) راه بروند، این کار باعث حل شدن نیمی از مشکلات عملکرد جنسی در مردان می شود”. ورزش باعث پاک شدن شریان های آلت تناسلی و جلوگیری از انسداد آن می شود، همچنین می توان به انعطاف پذیری آلت تناسلی کمک کند.

نعوظ قوی تر : ۱۰ راه باور نکردنی برای افزایش نعوظ در آقایان

۹- خمیازه زیاد

خمیازه کشیدن و نعوظ رابطه مستقیم دارند، در حقیقت این دو با یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک که در مغز آزاد می شود  کنترل می شوند. در حقیقت بدن انسان هیچ تفاوتی برای خمیازه کشیدن و نعوظ قائل نیست.

اکسید نیتریک بعد از ترشح شدن به سمت نورون هایی حرکت می کند که مسئول باز و بسته شدن دهان هستند و یا توسط نخاع به رگ های خونی رفته و باعث افزایش نعوظ می شوند، محققان توصیه کرده اند که برای داشتن نعوظ بهتر در طول روز خمیازه بکشید.

۱۰- به موقع بخوابید

مردان اغلب در هنگام خواب شب تقریبا بین ۳ تا ۵ ساعت نعوظ دارند، اغلب مردان وقتی از خواب می پرند یا صبح از خواب بلند می شوند متوجه این امر می شوند، این اتفاق می تواند به درمان اختلال های عملکرد جنسی کمک کند و حتی باعث قوی تر شدن نعوظ در طولانی مدت شود.

دکتر گلدشتاین معتقد است که : هر چقدر نعوظ شبانه بیشتر باشد، بافت آلت تناسلی قدرتمندتر می شود و به حفظ قدرت نعوظ کمک می کند، این امر می تواند به افرادی که به علت افزایش سن دچار مشکلات نعوظ شده اند نیز کمک کند.


 

  •  نعوظ قوی
  •  نعوظ قویتر
  •  نعوظ قوی در طب سنتی
  •  قرص نعوظ قوی
  •  چگونه نعوظ قوی داشته باشیم
  •  داشتن نعوظ قوی
  •  برای نعوظ قوی چه بخوریم
  •  داروی نعوظ قوی

نعوظ خیلی قوی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن