سلامت و بهداشت

ارگاسم ( Orgasm ): رسیدن به مرحله ارگاسم به چه معناست ؟!

ارگاسم ( Orgasm ): رسیدن به مرحله ارگاسم به چه معناست ؟!

در مورد “Big O” یا همان رسیدن به مرحله ارگاسم در زنان حرف‌های زیادی وجود دارد. ارگاسم در زنان ممكن است کمی‌ دشوار به نظر برسد چون علایم مشخصی برای پایان دادن به بازی وجود ندارد. اما همراه با آگاهی و توجه، شما می‌توانید یکی از ارگاسم هایی که لیاقتش را دارید تجربه کنید. ارگاسم ( Orgasm ): رسیدن به مرحله ارگاسم به چه معناست ؟!

هنگامی‌که در رابطه جنسی ارضا نمی‌شوید سه متهم وجود دارد: انتظارات، ارتباطات و شیوه ارتباط جنسی. در سرتاسر اینترنت مطالب زیادی وجود دارد که نحوه رسیدن به مرحله ارگاسم و ارضای کامل وجود دارد، ما در این مقاله به ۵ شیوه متداولی که فرد می‌تواند به یک پایان خوشحال کننده برسد، متمرکز خواهیم شد. تناسب اندام

انواع ارگاسم

در اینجا یک لیست از رایج ترین انواع ارضا و آنچه که در آن لحظه احساس می‌کنید، فهرست شده است، هرچند این عوامل از فرد به فرد متفاوت است.

کلیتورال:

این نوع از ارضا اغلب بر روی سطح بدن احساس می‌شود، شبیه به احساسی است که در طول پوست شما جاری است و در مغز شما تصور می‌شود.

واژن:

این نوع از ارضا در بدن عمیق تر است و می‌تواند به راحتی توسط فرد مقابل احساس شود، زیرا دیواره های واژینال به تپش می‌افتد.

مقعد:

پیش از رسیدن به مرحله ارضا ممکن است احساس نیاز شدید به ادرار داشته باشید. اما انقباض ها قطعا در اطراف ناحیه تناسلی احساس نخواهند شد. در عوض، آنها در اطراف مقعد شکل خواهند گرفت.

ترکیبی:

هنگامی‌که واژن – به ویژه نقطه G- و کلیتوریس در یک زمان تحریک می‌شود، این امر منجر به یک ارگاسم سبک می‌شود که ممکن است انزال داشته باشد (انزال در زنان رخ می‌دهد)

مناطق ارگاسم

بعضی از اعضا و بخش‌های بدن شما مانند گوش ها، نوک پستان، گردن، آرنج ها و زانو ها می‌توانند باعث بوجود آمدن این واکنش لذت بخش شوند. برای افراد حساس تر، بازی مداوم با این اعضا ممکن است منجر به ارگاسم شود.

چگونه ارگاسم را انجام دهیم؟

بیایید در مورد کلیتوریس صحبت کنیم. کلیتوریس یک عضو کوچک با تعداد زیادی عصب است که در بالای واژن قرار دارد و اغلب با یک کلاهک پوشانده شده است و تا دیواره های واژن ادامه می‌یابد. بهترین راه برای تحریک آن مالش آن به آرامی‌ با انگشتان، کف دست یا زبان در یک حرکت عقب به جلو و یا دایره وار است. ارگاسم ( Orgasm ): رسیدن به مرحله ارگاسم به چه معناست ؟!

ارگاسم کلیتورال

هنگامی‌که کلیتوریس شروع به خیس شدن می‌کند، سرعت خود را بیشتر کنید و فشار بیشتری در حرکات تکراری خود به آن بدهید. این حرکات را با فشار بیشتر توام کرده و حرکات خود را تندتر کنید تا زمانی که ارگاسم شروع به پدید آمدن کرد. اگر کلیتوریس خیلی حساس باشد می‌توانید آرام تر پیش بروید. اگر این حرکات به اندازه ایست که شما را متوقف کند، عالی است!

ارگاسم واژینال

ارضا واژن اغلب به عنوان “بهترین” راه برای به ارگاسم رسیدن زنان معنا شده است. اما اغلب سخت ترین ارگاسم برای خانم هاست. می‌توانید به جای آلت تناسلی، از انگشت و… استفاده کنید و حرکات خود را بهبود ببخشید.

یکی از نقاط بسیار حساس بدن در زنان بر روی دیواره واژن، به نام نقطه G وجود دارد و زمانی که با فشار قوی و به طور منظم با انگشت یا اسباب بازی‌های جنسی یا در طول رابطه زناشویی لمس شود می‌تواند به ارگاسم منجر شود. تحریک G-spot همچنین راه موثری برای انزال زنان به حساب می‌آید، زیرا غدد Skene در هر دو سمت مجرای ادرار بسیار حساس و تحریک شونده هستند.

ارگاسم مقعد

این نوع ارگاسم در مردان به دلیل وجود پروستات بسیار شایع است و می‌تواند به سادگی با مالیدن دهانه خارجی مقعد و تحریک داخل آن با انگشت حاصل شود. وقتی قصد انجام رابطه مقعدی را دارید حتما از روغن استفاده کنید زیرا عدم استفاده از روغن و یا هر مایع روان کننده می‌تواند منجر به عفونت های ناخواسته در اطراف مقعد شود.

ارگاسم ترکیبی و مناطق حساس

به منظور دستیابی به این ارگاسم، تحریک کلتورال و واژن را همان زمان، یا در ریتم موازی استفاده نمایید. این عمل رایج ترین روش برای دستیابی به انزال زنانه است زیرا کولیتور تحریک شده و  G-spot و غده های Skene نیز درگیر می‌شوند و ترکیب همه این موارد کمک زیادی برای رسیدن به مرحله ارضا می‌کند.

برخی از افراد که دارای حساسیت زیادی هستند با بوسه در ناحیه گردن، دندان ها بر روی نوک پستان ها یا لمس سایر نقاط بدن نیز به ارگاسم می‌رسند. بهترین راه برای پیدا کردن مناطق حساس بدن خود این است که میزان واکنش همه نقاط بدن خود را در هنگام رابطه جنسی در نظر بگیرید.

ارگاسم

ارگاسم بدون ارتباط برقرار نخواهد شد

ایده آل ترین راه برای رسیدن به مرحله ارضا، این است که از شریک جنسی خود قبل از ارتباط جنسی بپرسید که چه چیزی می‌خواهد و چگونه می‌خواهد انجام شود. اما در طول رابطه هم می‌تواند این امر اثر گذار باشد.

اگر روال معمول جنسی شما را به لذت نمی‌رساند، آزمایش لمس مناطق جدید در هنگام ارتباط جنسی یا پیش از شروع و استفاده از ابزارهای جدید (تناسلی، انگشتان، دهان و اسباب بازی‌های جنسی) بهترین گام برای حل مشکل و رسیدن به اوج لذت جنسی و افزایش میل جنسی در شما خواهد بود.

در طول یک ارگاسم چه اتفاقی می‌افتد؟

در طول ارگاسم واقعی زن، به صورت فیریکی در بدن اتفاق هایی می‌افتد: واژن، رحم و مقعد (و گاهی اوقات سایر قسمت های بدن مثل دست ها، پاها و شکم) به سرعت ۳ تا ۱۵ بار در هر ۰٫۸ ثانیه فشرده می‌شود.

زنان همچنین ممکن است در طول ارضا به انزال برسند که مایع خارج شده از مجرای ادرار ترکیبی از مایع سفید غدد پروستات و ادرار است.

توضیحات بالا برای نقطه شروع عالی هستند، اما یه دستورالعمل ثابت نیستند. هنگام برقراری ارتباط جنسی، کاوش در لحظه و پیدا کردن آنچه که بدن شما یا شریک جنسیتان دوست دارد به شما کمک خواهد کرد. لحظه رسیدن به اوج لذت جنسی را می‌توانید از نحوه واکنش شریک جنسی و سر و صدای بیشتر او در طول رابطه متوجه شوید.


 

  •  ارگاسم چیست
  •  مرحله ارگاسم
  •  orgasm afterglow lip balm
  •  orgasmic falafel
  •  Orgasm

ارگاسم در زنان

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن